KRS: 0000174572

Chcesz mieć pewność, że choć część z twoich podatków zostanie dobrze wydana?

Uwolnij 1,5% i przekaż go Instytutowi Misesa! Twoje pieniądze przeznaczymy na edukację ekonomiczną:Propagowanie wiedzy ekonomicznej to droga do wolności, dobrobytu i pokojowych relacji między ludźmi. Wierzymy, że świadomość procesów ekonomicznych i społecznych jest konieczna do budowy bardziej sprawiedliwego i zamożniejszego społeczeństwa! Chcemy Polski o silnej gospodarce rynkowej opartej o własność prywatną, odpowiedzialność, swobodę działalności gospodarczej.

Uwolnij 1,5%!

KRS:0000174572

 

Wystarczy rozliczyć się w dowolny sposób (np. za pośrednictwem systemu Twój e-PIT), podając w rubryce wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP):

  • numer wpisu do KRS: 0000174572
  • oraz deklarowaną  kwotę

 

Można wskazać konkretny cel lub projekt IM, na jaki ma być przeznaczony 1 procent podatku dochodowego, np.:  Szkoła Ekonomiczna, KASE, LEM, publikacje, tłumaczenia etc.

 

Instytut Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa jest zarejestrowaną organizacją pożytku publicznego, uprawnioną do uzyskania środków z 1,5% podatku (wykaz na stronach BIP-u Kancelarii Prezesa Rady Ministrów).

Więcej o przekazywaniu 1,5% podatku dochodowego można przeczytać na stronie: poradnik.ngo.pl.

Dodatkowych informacji udziela Karol Szczerbiński, szef fundraisingu: karol.szczerbinski@mises.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.