Powrót
Aktualności

Zostań wolontariuszem w Instytucie Misesa!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
wolontariat

Niemal cała praca Instytutu Misesa wykonywana jest przez niewielki zespół ludzi, którzy pracę w fundacji łączą z obowiązkami zawodowymi. Jeśli chcesz nam pomóc w krzewieniu idei wolnego rynku, dołącz do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Osób mających doświadczenie albo chcących się rozwijać, a przy okazji chcących wesprzeć swoją pracą rozwój edukacji ekonomicznej w Polsce. Potrzebujemy osób zaangażowanych i umiejących odnaleźć się w pracy z komputerem. Szczególnie przydatna będzie też znajomość języka angielskiego.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz odbyć w wakacje praktyki studenckie, a do tego się rozwinąć - skontaktuj się z nami!

Napisz do nas na adres mises@mises.pl, daj nam znać czym się interesujesz i co chciałbyś z nami wspólnie zrobić. Obiecujemy odpowiedzieć na każdą wiadomość!

Ile czasu musisz poświęcić?

Zdajemy sobie sprawę, jak rzadkim i cennym dobrem jest czas. Cieszymy się, że chcesz nam pomóc, dlatego sam zdecydujesz o tym jak dużo czasu przeznaczysz na pomoc nam. Będziemy wdzięczni jeśli znajdziesz choć kilka godzin w tygodniu lub miesiącu na współpracę z nami.

Wolontariat odbywa się w formie zdalnej.

Poszukujemy wolontariuszy zarówno do doraźnej pomocy przy małych projektach, jak i do dłuższej współpracy w trakcie całego roku.

Co oferujemy?

  • Referencje po wolontariacie;
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyk;
  • Dostęp do e-booków i wybranych produktów w naszym Sklepie;
  • Możliwość nawiązania stałej, odpłatnej współpracy.

Nie możesz osobiście się zaangażować?

Rozumiemy to. Każdy ma swoje zobowiązania, dlatego pamiętaj, że naszą organizację możesz wspierać na wiele różnych sposobów:

Twoje wsparcie idei wolnorynkowej przyczyni się do poszerzania świadomości ekonomicznej tysięcy Polaków!

Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.